Koronawirus

17 marzec 2020 Napisał  

W związku z zagrożeniem koronawirusem Witraże s.c przechodzi na tryb pracy zdalnej. Wszelkie kontakty z naszymi Klientami będą się odbywać tylko w w trybie łączności na odległość.

 

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem koronawirusem od poniedziałku 16 marca część naszego zespołu przechodzi na tryb pracy zdalnej (mamy jednego ozdrowieńca pogrypowego, wydaje się że z klasycznej grypy, lecz nie wiadomo do końca  - telepracuje z domu).

Pozostała część zespołu na razie kontyunuje pracę w naszej siedzibie - chcemy wywiązać się ze wszystkich podjętych wcześniej zobowiązań.

Od dziś też wszelkie zapytania, ustalenia, dyskusje nad rekomendacjami, opracowanie dokumentacji, przygotowanie do realizacji będziemy realizować w trybie telekonferencji. Mamy łącze światłowodowe, tak więc z jakością połączeń nie ma problemu.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek preferencje odnośnie technologii i narzędzi telekonferencyjnych, prosimy o informację. Dołożymy wszelkich starań, żeby dostosować się do Państwa możliwości. Ze swojej strony polecamy Zoom, Skype, Google Hangouts.

Więcej w tej kategorii: « Zmarł o. Jan Bereza, benedyktyn